WIRTHWEIN Polska

high.tech.in.plastics

wyposarzenie wnętrz

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ.

Bembé Parkett – przypieczętowana jakość.

Niezależnie od tego, czy chodzi o parkiet wielowarstwowy, parkiet z drewna litego, czy o deski podłogowe, cel firmy Bembé jest zawsze ten sam: sprostać wysokim wymaganiom klienta w zakresie estetyki, jakości i ekonomii. Z największą starannością Bembé Parkett troszczy się o wszystkie aspekty: począwszy od wyboru gatunków drewna aż po ułożenie parkietu.
Podłoga z pieczęcią Bembé pozostaje od ponad 230 lat synonimem standardów jakościowych na najwyższym poziomie.

Winkler Design - estetyka i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Utworzona w 1921 roku firma Winkler Design GmbH&Co. KG jest producentem wysokiej klasy systemów wydawania posiłków, systemów chłodzenia i podgrzewania, lad gastronomicznych oraz elementów wyposażenia przeznaczonych dla kantyn zakładowych, gastronomii, wagonów restauracyjnych oraz innych obszarów architektury wnętrz. W swoich projektach Winkler harmonijnie łączy stal szlachetną, drewno oraz kamień gwarantując najwyższy poziom rzemiosła i technologii .
Priorytetem firmy jest zadowolenie klienta. Zadowolenie to osiągamy przekształcając życzenia klienta w doskonałe rozwiązania.

Wirthwein Polska Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 225/243, 93-231 Łódź, tel. +48 42 272 30 30, fax +48 42 272 30 50, biuro@wirthwein.de
motoryzacja kolejnictwo elektrotechnika AGD technika medyczna formy wytryskowe wyposazeniewnetrz